KOLORYZACJA

WOLNA OD PPD, MEA, PARABENÓW I NIETESTOWANA NA ZWIERZĘTACH

W 100% ZMYWALNA WODĄ

POJEMNOŚĆ: 100g netto

  JEDNA TUBKA - SZEŚĆ EFEKTÓW!

  JEDNA TUBKA, JEDNA PALETA I AŻ SZEŚĆ REZULTATÓW. NAJBARDZIEJ DOPRACOWANY SYSTEM HYBRYDOWY GWARANTUJĄCY TWÓRCZĄ WOLNOŚĆ NAJBARDZIEJ KREATYWNYM STYLISTOM PRZY JEDNOCZESNEJ DBAŁOŚCI O ICH BUDŻET.

  Po pięciu latach intensywnych badań firma muk Haircare wprowadziła na rynek muk Hybrid Cream Hair Color – wyjątkową i bezkompromisową, wegańską linię do koloryzacji, która przekracza wszystkie ograniczenia i limity tradycyjnych, profesjonalnych i dotychczas dostępnych farb. Innowacyjna, jakościowa, a zarazem niezwykle oszczędna (w zgodzie z filozofią "zero waste") formuła marki z Melbourne została stworzona przez kolorystów dla kolorystów w myśl zasady, że jeśli nie możemy czegoś zrobić lepiej, nie tworzymy tego wcale.

  Muk Hybrid Cream Hair Color jest najbardziej zaawansowanym i kompletnym systemem hybrydowym do koloryzacji włosów na świecie. Jako pionier nowych technologii umożliwiających stworzenie koloru doskonałego, seria muk Hybrid Cream Hair Color stosuje opatentowaną technologię pigmentacji – HPT (Hybrid Pigment Technology) oraz potrójny związek kationowy CTC (Cationic Tri-Plex Compound™).

  Gwarantuje niedościgniony kolor, intensywność i trwałość ze świetlistym połyskiem i zdrowym wyglądem włosa. Ze 103 odcieniami hybrydowymi, które można wzajemnie ze sobą łączyć, seria muk Hybrid Cream Hair Color oferuje nieograniczoną paletę barw i artystyczną wolność dla najbardziej twórczych i wymagających kolorystów.

  Z formułą stworzoną przy użyciu prawie 80% składników pochodzenia naturalnego* i naszej charakterystycznej mieszanki oleju z baobabu, oleju z awokado oraz potrójnego związku kationowego, seria muk Hybrid Cream Hair Color dba o Twoich klientów i ich włosy.

  *z roślin, minerałów lub wody


  TECHNOLOGIA PIGMENTÓW HYBRYDOWYCH (HYBRID PIGMENT TECHNOLOGY – HPT)

  System muk Hybrid Cream wykorzystuje unikalną technologię wzajemnego łączenia się mikrocząstek pigmentu, pozwalającą im na łatwe wniknięcie w głąb włosa i łączenie się tam w większe molekuły. Efektem jest niezwykle intensywny i ekstremalnie trwały kolor.

  Technologia pigmentów hybrydowych pozwala na użycie najniższego poziomów amoniaku w profesjonalnej koloryzacji, nawet do 0,4%. Ta znikoma wartość wyklucza uszkodzenie włosa i nieprzyjemny zapach.

  W odróżnieniu od powszechnie stosowanych pigmentów, jedyny w swoim rodzaju pigment hybrydowy muk zmienia się i działa w zależności od zastosowanego aktywatora lub płynu, które także zawierają technologię CTC oraz olejki z baobabu i awokado. Technologia HPT została opracowana tak, by z jednego pigmentu uzyskać aż sześć efektów!

  NATURALNE SKŁADNIKI POCHODZENIA ROŚLINNEGO

  OLEJ Z BAOBABU 

  Baobaby rosną w gorących i suchych rejonach kontynentu afrykańskiego i nazywane są przez okolicznych mieszkańców ”drzewami życia”. Drzewo to żyje średnio przez 500 lat i posiada unikalną zdolność do zatrzymywania wilgoci podczas długotrwałych susz. Olej z baobabu składa się z mieszaniny kwasów tłuszczowych oraz witamin D i E. Dodany do farb Muk Hybrid Cream zapewnia długotrwały połysk oraz elastyczność i sprężystość włosów, a także łatwość w ich rozczesywaniu.

  OLEJ Z AWOKADO

  Olej z awokado zawiera całe bogactwo składników odżywczych, takich jak witaminy A, B, D i E oraz aminokwasy, które pomagają odżywić i chronić włosy w trakcie koloryzacji. Wysoka zawartość w nim tłuszczy jest doskonała dla klientów z wrażliwą skórą głowy. Olej ten łatwo się wchłania, tworząc barierę ochronną podczas koloryzacji. Ponadto jest bogatym źródłem Omega 9 (kwasu oleinowego) i redukuje zaczerwienienia lub podrażnienia.


  POTRÓJNY ZWIĄZEK KATIONOWY CATIONIC TRI-PLEX COMPOUND™

  Opatentowany przez firmę muk potrójny związek kationowy, Cationic Tri-Plex Compound (CTC) powstaje w wyniku zmieszania wolnych aminokwasów pochodzenia roślinnego w takich samych proporcjach, w jakich występują one w ludzkim włosie. Dostarcza najbliższą możliwą replikę białka keratynowego do wszystkich jego obszarów dla ochrony, odbudowy i wzmocnienia jego struktury. Potrójny związek kationowy CTC ma masę cząsteczkową w zakresie 150 do 2500. Mniejsze molekuły umożliwiają głębokie wniknięcie produktu w trzon włosa, pomagając odbudować go i wzmocnić w trakcie koloryzacji; większe molekuły łączą się na powierzchni włosa, co eliminuje porowatość, gwarantując jednolity i równy kolor na całej długości.


  Oprócz nowoczesnych technologii muk ma do zaoferowania także wiele praktycznych rozwiązań. Przygotowana dla klienta mieszanka utlenia się dopiero w kontakcie z włosem, nigdy w miseczce. Olej z awokado z kolei sprawia, że farby są w 100% zmywalne wodą. Jednak dla ekstremalnie trwałego efektu producent zaleca użycie linii Vivid muk do zakończenia każdej koloryzacji.

  INSTRUKCJA TECHNICZNA W PIGUŁCE

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium